Зустріч захоплених людей

   

08.06.2015

Перший зліт ALF Open Air пройшов не так давно в Києві. І це було справжнє свято для всіх шанувальників італійських автомобілів

 

Організатором заходу виступили наші друзі з клубу ALFmotor - співтовариства молодих активних людей, яких об'єднує щира любов до італійських автомобілів.

Незважаючи на те, що це був перший захід в такому форматі, його сміливо можна занести в актив команди організаторів. Життєрадісні Fiat, легендарні Lancia, спортивні Alfa Romeo і чудові Maserati були головними героями свята. А можливість поспілкуватися з однодумцями, прекрасна погода та відмінна музика ідеально відобразили філософію ALF Open Air: «Ми створюємо своє дозвілля самі і з задоволенням розділяємо його з Вами!»

 

Компанія «Італавто» висловлює щиру подяку клубу ALFmotor за запрошення і сподівається, що заходи подібного формату стануть традиційними!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.