Зустріч захоплених людей

   

08.06.2015

Перший зліт ALF Open Air пройшов не так давно в Києві. І це було справжнє свято для всіх шанувальників італійських автомобілів

 

Організатором заходу виступили наші друзі з клубу ALFmotor - співтовариства молодих активних людей, яких об'єднує щира любов до італійських автомобілів.

Незважаючи на те, що це був перший захід в такому форматі, його сміливо можна занести в актив команди організаторів. Життєрадісні Fiat, легендарні Lancia, спортивні Alfa Romeo і чудові Maserati були головними героями свята. А можливість поспілкуватися з однодумцями, прекрасна погода та відмінна музика ідеально відобразили філософію ALF Open Air: «Ми створюємо своє дозвілля самі і з задоволенням розділяємо його з Вами!»

 

Компанія «Італавто» висловлює щиру подяку клубу ALFmotor за запрошення і сподівається, що заходи подібного формату стануть традиційними!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino