Ви вирішили встановити
охоронну систему на свій автомобіль?

Щоб допомогти Вам розібратися в основних перевагах тої чи іншої сигналізації, ми розробили невелику порівняльну таблицю

У таблиці наведено загальну інформацію стосовно класифікації сигналізацій. Ми не прив'язані до окремого бренду. Компанія працює практично з усіма брендами, які представлені в Україні. Якщо виникнуть які-небудь питання – телефонуйте, а краще приїжджайте до нас. Наші спеціалісти з радістю Вас проконсультують та дадуть відповідь на всі питання, які у Вас виникли.


Однобічні сигналізації Двобічні сигналізації GSM-сигналізації
брелочні безбрелочні (керування сигналізацією за допомогою рідного ключа автомобіля) піктограмний брелок рк-брелок брелочні безбрелочні (керування сигналізацією за допомогою рідного ключа автомобіля)
Радіус дії
можна поставити на охорону та зняти з охорони на відстані
20-40 м
можна поставити на охорону та зняти з охорони на відстані
20-40 м, можна бачити на брелоку, що відбувається
з авто
на відстані
600 - 1200 м
можна поставити на охорону та зняти з охорони на відстані
20-40 м, можна бачити на брелоку, що відбувається
з авто
на відстані
600 - 1800 м

з брелока можна поставити на охорону та зняти з охорони на відстані 
20-30 м, при використанні телефону - з усієї зони  покриття мобільного зв'язку (Україна, світ – роумінг)

Можливість керування сигналізацією
за допомогою брелоків за допомогою автомобільного ключа (за умови наявності керування центральним замком на брелоку) за допомогою брелоків: основного - з двобічним зв'язком та додаткового - з однобічним (за базової комплектації сигналізації) 1) за допомогою брелоків
2) мобільного телефону
1) за допомогою автомобільного ключа (за умови наявності керування центральним замком на брелоку)
2) за допомогою мобільного телефону
Оповіщення в разі спрацьовування сигналізації
увімкнення сирени 1) увімкнення сирени
2) відображення на основному брелоку (на відстані до 1900 м) що саме відбувається з авто (відкриття: дверей, капоту, багажнику; удар по машині)

1) увімкнення сирени
2) виклик на телефон власника з повідомленням яка зона спрацювала + смс розсилка

Оповіщення поза зоною покриття (брелока, телефону власника авто)
немає зворотнього зв'язку ні є можливість прописати до 3-х телефонних номерів для дозвону. В разі відсутності зв'язку з одним абонентом, йде  виклик на інші прописані номери
Можливість встановлення функції автозапуску двигуна автомобіля на відстані
ні можливо, запуск двигуна відбувається в радіусі дії брелока
(600 - 1900 метрів)
можливо, запуск двигуна відбувається за допомогою брелоків або мобільного телефону – в зоні покриття мобільного зв'язку
(Україна, світ – роумінг)
Можливість відстежити мисцезнаходження автомобіля
ні ні є, необхідно мати доступ до інтернету, програмне забезпечення входить до комплекту сигналізації, абонплата відсутня ні
Можливість прослуховування ситуації всередині салону
ні ні є (мікрофон розміщено в салоні, прослуховування через мобільний телефон)

 

Під час установки сигналізації можливе встановлення додаткових модулів:

Інтерфейс склопідйомника (дотягувач вікон) – модуль закриття вікон під час встановлення машини під охорону сигналізації. Дуже зручно, не треба перевіряти чи всі вікна підняті. Для реалізації – автомобіль має бути обладнано електрослопідйомниками та блоком керування склопідйомниками, який і буде з'єднано з охоронною системою. Відсутність блоку керування не дозволить реалізувати цю функцію, але його, як і склопідйомники, можна встановити додатково. Дотягувач скла можна встановити як на чотири, так і на два скла (водій+пасажир).

Мікрохвильовий датчик (сканер салону) – датчик, який реагує на пересування в автомобілі та довкола нього. Він використовує ефекту Доплера – зміна частоти хвилі, яка відбивається від об'єктів, що рухаються. Працює в діапазоні надвисоких частот, звідки й пішла назва "мікрохвильовий". Давач такого типу може бути двозонним (контролювати як простір всередині автомобіля, так і частину простору довкола) та однозонним (контролювати простір виключно всередині автомобіля).

Турбо-таймер (Turbo-timer) – режим, який дозволяє двигуну працювати деякий час після вимкнення запалення та встановлення режиму охорони. Цей режим конче необхідний для дизельних двигунів з турбонаддуванням. Турбіна, яку розкрутили вихлопні гази дизельного двигуна, після поїздки має деякий час попрацювати на холостих обертах, аби скинути швидкість. Це необхідно для того, щоб підшипники турбіни, розкручені до великих обертів , не лишилися без мастила на момент вимкнення двигуна, коли масляний насос також припиняє роботу.

Дистанційне відкриття багажника – зручно в разі коли Ви підходите до автомобіля, наприклад, з покупками в руках. Не треба возитися з ключами - натиск на кнопку і багажник відкривається. При цьому,  в залежності від системи та/або програмування системи, автомобіль може лишатися під охороною на момент відкриття багажнику.

 


 

 

П'ять причин обрати
СТО «Італавто центр»:

  • Наша робота завжди спрямована тільки на якісний результат. На всі види робіт надається гарантія.
  • Всі роботи виконуються максимально швидко, оскільки ми намагаємося економити час клієнтів, з огляду на зайнятість сучасної людини. Робота побудована настільки грамотно, що черги майже не утворюються.
  • Керівництво техстанції обрало політику доступних цін. Діє гнучка система знижок як для постійних приватних клієнтів, так і для підприємств з автомобільними парками. Ми сподіваємося, що розумні ціни залучать більшу кількість клієнтів, та вважаємо цей фактор однією з наших головних конкурентних переваг.
  • На автостанції працюють найкращі кваліфіковані спеціалісти. Всі працівники мають: професійну освіту, великий досвід проведення ремонтних робіт автомобілів Fiat, Lancia, Alfa Romeo та добрі відгуки клієнтів.
  • Станція технічного обслуговування оснащена сучасним обладнанням, якого не мають багато інших техстанцій. Всі роботи провадяться тільки за допомогою професійних інструментів. Для ремонта кожного вузла Вашого автомобіля в нас знайдеться все необхідне.