ДИЗАЙН

Зустрічайте новий Doblo – автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, що можно розділити з родиною і друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля.


Екстер'єр

Широке лобове скло, обмежене чорними глянцевими стійками, витончено вигнутий капот, що переходить в м’язистий бампер, стильна решітка радіатора, прикрашена по центру емблемою FIAT – новий Добло як істинний італієць – сильний, упевнений, харизматичний


ІНТЕРЬЕР

Ергономіка, функціональність і комфорт – характерні риси інтер’єру нового Doblo, в якому велика увага була приділена вибору матеріалів і варіантів оббивки. Велике лобове скло і широкі бічні вікна підсилюють відчуття простору в салоні і дають прекрасний огляд. Приладова панель виглядає більш елегантною, а на практиці ще й виявляється комфортною завдяки великій кількості зручних поличок і відсіків.


МОДИФІКАЦІЇ

Fiat Doblo Panorama

Просторий і наповнений світлом салон – гордість Doblo. Залежно від модифікації це може бути як 5-ти, так і 7-ми місний автомобіль. Додайте до цього великий багажний відсік, мінімальний обсяг якого становить 790 літрів, і ви отримаєте самий місткий фургон в своєму класі.

Довжина автомобіля складає 439 см, ширина – 183 см, висота – 184 см (з релингами 189 см).


ДВИГУНИ

1,4 Fire 95 к.с. МКПП-5

Двигун володіє високою продуктивністю та екологічною чистотою, оснащується системою електронного багатоточкового уприскування. Має максимальну потужність 95 к.с. при 6000 об/хв і максимальний крутний момент 127 Нм при 4500 об/хв. Двигун оснащений 5-ступінчастою механічною коробкою передач і може бути доповнений системою «Start & Stop» – в такій комплектації він доступний для всіх версій Добло.

Об’єм 1368 см3
Максимальна потужність 95 к.с. при 6000 об / хв
Максимальна швидкість 161 км / год
Розгін 0-100 км / год 15,4 с
Максимальний крутний момент 127 Нм при 4500 об / хв
Витрата пального згідно норм ЄС
Міський цикл Заміський цикл Змішаний цикл
9.3 л / 100км 5.9 л / 100 км 7.2 л / 100 км

БЕЗПЕКА

Заходів безпеки ніколи не буває занадто багато. І саме тому для забезпечення найбільшого захисту вас і вашої родини під час руху, Добло оснащений максимальним спектром пристроїв і систем безпеки. Це фронтальні і бічні подушки безпеки, гальмівні системи ABS і EBD, електронні системи стабілізації і Hill Holder, кріплення Isofix.

Крім того, кузов Doblo розроблений з урахуванням високих стандартів безпеки, що забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії. Це досягнуто за допомогою використання такого матеріалу як високоміцна сталь, застосування найбільш інноваційних технологій і наявності зон прогнозованої деформації, що поглинають удар і обмежують його вплив на салон.


ГАЛЕРЕЯ