ДИЗАЙН

Характерними особливостями Talento є велика універсальність і здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Його ім’я – це віддзеркалення вроджених якостей автомобіля і відсилання до назви давньої монети, в кращих традиціях Fiat Professional. Адже Talento – автомобіль, здатний вирішувати будь-які завдання, сьогодні і в майбутньому.


Екстер'єр

Talento – сполучна ланка між Doblò і Ducato в модельному ряду Fiat Professional. Компактний і гармонійно складений автомобіль з чіткими і сміливими лініями, габаритні розміри якого дозволяють дати вичерпні відповіді на всі професійні транспортні запити.


Інтер'єр

Салон Talento розроблений для забезпечення максимального комфорту і чудової ергономіки. Зручні сидіння водія і пасажирів, ідеально розташовані органи управління і велика кількість відсіків для зберігання особистих речей і документів роблять щоденну експлуатацію автомобіля максимально розслаблюючою і безпечною.


МОДИФІКАЦІЇ

Fiat Talento вантажопасажирський

Вантажопасажирська версія моделі, призначена для перевезення до 8 осіб, здатна в той же час вмістити до 1.8 куб.м багажу (при демонтованому третьому ряді сидінь об’єм може бути збільшений до 4,0 куб.м), з вантажопідйомністю до 1030 кг Розміри Fiat Talento Combi : довжина від 5,00 м до 5,40 м, ширина 1,96 м і висота 1,97 м

Fiat Talento вантажний

Версія Fiat Talento Cargo – це найкраща в класі вантажопідйомність, це компактність і гнучкість, це великі розміри вантажного відсіку і універсальність. Це ідеальний помічник для професіоналів як на міських вулицях, так і на автострадах. Вантажопідйомність до 1250 кг і об’єм вантажного відсіку до 8.6 куб.м здатні задовольнити будь-які ваші потреби. Розміри Fiat Talento Cargo: довжина від 5,00 м до 5,40 м, ширина 1,96 м і висота 1,97 м до 2,49 м


ДВИГУНИ

1.6 Diesel 115 к.с. 6-МККП

Дизельний двигун з системою безпосереднього вприскування “Common Rail”, турбокомпресором і інтеркулером. Це економічний двигун, який видає 115 к.с. при 3500 об/хв і розвиває максимальний крутний момент 300 Нм при 1500 об/хв Агрегатируется шестиступінчастою механічною коробкою передач і забезпечує чудову продуктивність.

Об’єм 1598 см3
Максимальна потужність 115 к.с. при 3500 об / хв
Максимальна швидкість 153 км / год
Розгін 0-100 км / год
Максимальний крутний момент 300 Нм при 1500 об / хв
Витрата пального згідно норм ЄС
Міський цикл Заміський цикл Змішаний цикл
7.9 л / 100км 5.9 л / 100 км 6.6 л / 100 км

БЕЗПЕКА

Talento оснащений технологіями і системами безпеки останнього покоління. У всіх модифікаціях модель оснащується системами електронного розподілу гальмівних зусиль ABS і EBD, системою допомоги при екстреному гальмуванні EBA, електронною системою стабілізації ESC і Hill Holder.

Також автомобіль комплектується подушками безпеки, опціонально доступні передній паркувальний радар і камера заднього виду.


ГАЛЕРЕЯ