КРЕДИТУВАННЯ

До уваги тих з вас, хто вирішив не відкладати купівлю автомобіля «до кращих часів», автосалон «Італавто Центр» на вул. Академіка Туполєва, 19 пропонує скористатися однією з кредитних програм, які представлено найбільшими українськими банками.

На сьогоднішній день для оформлення кредиту на автомобіль вам знадобляться такі документи:

 • цивільний паспорт зайомника та копія паспорту дружини/чоловіка (всіх сторінок з інформацією);
 • довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру зайомника;
 • для приватного підприємця свідоцтво про державну реєстрацію та довідка про взяття на облік у податковому органі (форма 4-ОПП);
 • довідка про доходи з основного місця роботи зайомника та дружини/чоловіка за останні 6 місяців (для приватних підприємців декларації про доходи з поміткою органу податкової служби).

Спеціалісти нашого автосалону допоможуть підібрати для вас найбільш відповідну кредитну програму, спрямувати документи для розгляду до обраного вами банку, що мінімізує витрати часу для рішення питань про надання кредиту.

Після прийняття банком позитивного рішення та отримання автосалоном гарантійного листа ви вносите на розрахунковий рахунок ТОВ «Італавто Центр» м. Київ свій авансовий внесок й автомобіль реєструють в органах МРЕВ ДАІ.

Автомобіль ви отримаєте одразу після підписання вами кредитного договору з банком та отримання автосалоном 100% вартості автомобіля.

У нас немає прив’язки до певного банку й тому Ви можете обрати будь-який банк, з яким Вам зручно працювати.

Отримати відповіді на запитання, що виникли, ви можете за телефонами (044) 490-54-04 та (044) 490-54-05

ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРОПОНУЮТЬСЯ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ З КРЕДИТУВАННЯ:

  *Натискаючи на кнопку «НАДІСЛАТИ», ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, а саме Закону України «Про захист персональних даних»

  ЛІЗИНГ

  На теперішній день однією з альтернатив купівлі в кредит є покупка автомобіля у лізинг.

  Лізинг – оренда майна для підприємницької діяльності з правом наступного викупу, яка дозволяє швидко отримати та користуватися необхідним для вашого бізнесу автотранспортом з мінімальним початковим внеском.

  Покупка автомобіля в лізинг у сучасних економічних умовах – оптимальне рішення для тих, хто цінує свій час. Якщо ви купуєте автомобіль у лізинг лізингова компанія бере на себе рішення таких питань:

  • реєстрація транспортного засобу у Сервісному центрі та оплата пов’язаних з цим послуг, податків та зборів;
  • страхування автомобіля й адміністрування страхових випадків (багато лізингових компаній пропонують для своїх клієнтів ексклюзивні умови страхування);
  • проходження, в разі необхідності, технічного обслуговування.

  Після закінчення терміну лізингу ви маєте можливість викупити автомобіль за залишковою вартістю, або навпаки, поновити свій автопарк, взявши у лізинг новий автомобіль.

  Однією з відмінних рис компанії «Італавто Центр» є наша відкритість для співробітництва, ви можете обрати будь яку лізингову програму, яка вам сподобалася, або скористатися послугами лізингової компанії, з якою ви співпрацювали раніше.

  Отримати відповіді на запитання, що виникли, ви можете за телефоном (044) 490-54-04 та (044) 490-54-05

  НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ МИ РАДІ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ ПРОГРАМИ НАСТУПНИХ ЛІЗИНГОВИХ КОМПАНІЙ

   *Натискаючи на кнопку «НАДІСЛАТИ», ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог чинного законодавства, а саме Закону України «Про захист персональних даних»

   СТРАХУВАННЯ

   При покупці автомобіля в автосалоні у більшості клієнтів виникає питання про необхідність страхування свого придбання.

   На сьогодні питання страхування автомобіля складається з двох взаємодоповнюючих складових частин – обов’язкового страхування автомобільної цивільної відповідальності (поліс ОСЦПВ) і страхування самого автомобіля (КАСКО).

   ОСЦПВ – обов’язкове страхування автотранспортних засобів, умови і порядок якого передбачені Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

   Вартість поліса ОСЦПВ встановлюється законодавчо МТСБУ (Моторно-транспортним страховим бюро України) і залежить від:

   • обсягу двигуна;
   • типу транспортного засобу;
   • водійського стажу;
   • регіону реєстрації;
   • сфери експлуатації автомобіля.

   Поліс ОСЦПВ покриває, в межах встановлених лімітів, збиток, нанесений здоров’ю або майну третіх осіб (на сьогоднішній день ліміт становить відповідно 260.000 гривень і 130.000 гривень). Ліміти відповідальності можуть бути збільшені шляхом укладення зі страховою компанією договору добровільного страхування цивільно-правової відповідальності.

   Згідно чинного законодавства поліс ОСЦПВ є обов’язковою умовою для експлуатації автомобіля на дорогах загального користування, причому як для автомобілів, які перебувають на постійному обліку, так і для нових автомобілів, що експлуатуються на тимчасових «транзитних» номерах (в полісі ОСЦПВ вказується номер кузова застрахованого автомобіля).

   Страхування автомобіля КАСКО – це вид майнового страхування, яким передбачено страхування безпосередньо автомобіля. Вартість страховки КАСКО залежить від вартості застрахованого майна, страхових ризиків (дорожньо-транспортна пригода, природні явища, протиправні дії третіх осіб, викрадення автомобіля), франшизи.

   При покупці автомобіля в салоні «Італавто Центр» вам буде запропоновано весь спектр послуг в сфері страхування. Компанія «Італавто» співпрацює з багатьма найбільшими страховими компаніями України, в тому числі:

   • Страхова група «ТАС»;
   • СК «Альфа-Гарант»;
   • СК «ВУСО»;
   • СК «Арсенал»;
   • СК «ARX».

   При страхуванні автомобіля в нашому автосалоні вам будуть запропоновані найцікавіші з діючих страхових програм (мінімальні франшизи, неагрегатна сума страхування, оплата ремонтних робіт по рахунках офіційної СТО, оплата вартості запасних частин без врахування зносу), багато з яких є акційними. Також, при необхідності, в нашому автосалоні ви зможете отримати детальну консультацію безпосередньо у представника страхової компанії.

   Отримати відповіді на запитання, що виникли, ви можете за телефоном (044) 490-54-04 та (044) 490-54-05