13/07/20

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Серед причин успіху моделі – концепція «less is more» – «менше означає більше», яка є ключовим елементом в стратегії сімейства Tipo і цінується клієнтами по всій Європі.

Концепція «less is more» – маніфест по-справжньому успішних в житті людей. Та маніфест найбільш популярного в Європі автосемейства Fiat Tipo: менше пафосу – більше функціональності, менше експериментів – більше якості, менше зайвих деталей – більше простору і комфорту.

У новій версії More модель Tipo пропонує додаткові пакети опцій, причому їх вартість стає практично в два рази економічно вигідніше.

Версії Fiat Tipo More, незалежно від обраної комплектації автомобіля, пропонують клієнтам більше технологій, комфорту та більш яскраві елементи дизайну: 16-, 17- та навіть 18-дюймові легкосплавні диски, мультимедійні системи UConnect™ і UConnect™live c 5 та 7-дюймовими сенсорними екранами, біксенонові фари.

Fiat Tipo – завжди більше, ніж очікуєш!