02/03/21

Лізинг на Fiat від BEST Лізинг в автосалоні «Італавто»

Компанії BEST лізинг і «Італавто» пропонують потенційним клієнтам спільну програму фінансування.
Компанія BEST Лізинг – українська лізингова компанія, яка за 15-річний період діяльності передала понад 6000 автомобілів і техніки в лізинг для більш ніж 3000 клієнтів. Вагомий досвід в лізинговій сфері і досконале знання автомобілів дають компанії можливість пропонувати гнучкі умови фінансування з високим рівнем сервісу.
BEST Лізинг спільно з імпортером Fiat розробили програму фінансування від 0% на автомобілі Fiat і Fiat Professional для фізичних і юридичних осіб, орієнтуючись на індивідуальні потреби кожного клієнта або вимоги бізнесу. Щоб купити автомобіль італійського бренду Fiat, не потрібно вилучати з обороту відразу велику суму, досить внести аванс від 15% від вартості авто, а інші оплачувати за графіком від 1 до 5 років. Рішення щодо фінансування розглядається швидко – не довше 30 хвилин.
Додатково до даних Умов компанія «Італавто» рада запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні умови гарантійного та післягарантійного обслуговування на нашій сервісній станції.
Детальніше про умови кредитування, а також про інші діючі програми фінансування ви можете дізнатися, відвідавши наш автосалон або зв’язавшись з нами за тел. (044) 490-54-04, (044) 490-54-05
Чекаємо вас в нашому автосалоні!